KUBA CUP 2010

Wczoraj we wtorek 21 grudnia w Wręczycy Wielkiej odbył się IV Ogólnopolski turniej Kuba Cup, organizatorem którego jest kapitan reprezentacji Polski- Jakub Błaszczykowski.

„KUBA CUP”-21.12.2010 – WRĘCZYCA WIELKA

Wczoraj we wtorek 21 grudnia w Wręczycy Wielkiej odbył się IV Ogólnopolski turniej Kuba Cup, organizatorem którego jest kapitan reprezentacji Polski- Jakub Błaszczykowski. Dzięki zaangażowaniu kuzyna Kuby – Tomka Brzęczka miałem zaszczyt uczestniczenia w tym wydarzeniu. Ku zdziwieniu zostałem zaproszony jako dziennikarz serwisów www.Borussia.com.pl i www.Jakub-Blaszczykowski.pl.

Po 4 godzinnej jeździe dotarłem na miejsce, na halę w małej miejscowości Wręczyca Wielka. Tuż po przekroczeniu progów budynku czekał na mnie główny z organizatorów, często omijany przez media Dawid Błaszczykowski, który serdecznie i gorąco mnie przywitał na turnieju Kuba Cup 2010. Tu chętnie na chwilkę się zatrzymam w opowieści, gdyż warto wspomnieć o Dawidzie. Miły, sympatyczny chłopak, który kocha sport i właśnie dlatego organizuje co roku turniej dla dzieci.

Wracając, zostałem od razu zaproszony do pokoju dla Gości Honorowych, gdzie czekały gorące i zimne napoje. Nie ukrywam, że emocje sięgały zenitu, lecz tak ciepła, rodzinna atmosfera jaka panowała wśród VIPów roztopiła wszelkie lody mej nieśmiałości. Po obejrzeniu meczu turniejowego zostałem poproszony o przyjście do pokoju, w którym czekał na mnie już sam Jakub Błaszczykowski, wraz z swym wujkiem Jerzym Brzęczkiem. Usiedliśmy naprzeciwko siebie i długo rozmawialiśmy o serwisie www.Jakub-Blaszczykowski.pl i oczywiście samej Borussii Dortmund. Aspekty, które szczególnie zainteresują użytkowników, to na pewno to iż kapitan reprezentacji śledzi poczynania strony i bardzo jej kibicuje. Poruszyłem także kwestie pomocy w rejestracji przez zarząd BVB naszego fanclubu i co najważniejsze Jakub z chęcią nam w tym pomoże. Wracając do spotkania. Po jakimś czasie do Pokoju dla gości wszedł prawy obrońca Borussii Dortmund – Łukasz Piszczek- co bardzo mnie zaskoczyło. Wiecznie uśmiechnięty chłopak- to chyba najtrafniejsze określenie. Od razu Kuba mnie przedstawił iż jestem z serwisu Borussia.com.pl, więc znów zaczęliśmy rozmowy o BVB i codziennym życiu. Wbrew pozorom poświęcono mi bardzo dużo czasu, w czasie którym byli wszyscy bardzo zainteresowani rozmową. Jak już wspominałem zbudowana przez nich atmosfera, oparta na serdeczności i żartach, obaliła mury oficjalnych rozmów.

Gdybym miał opisywać wszystko ze szczegółami powstałby cały felieton, najważniejsze jest to, że byliśmy jako serwis z Jakubem Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem na Kuba Cup 2010, a kto wie może w przyszłości zaproszenie stanie to się tradycją.

Pozostałe

Nowe otwarcie

Już 24. sierpnia o godz 18:00 Wisła Kraków rozpocznie walkę o Mistrzos...

24/08/2020

Egzamin dojrzałości

7. czerwca na stadionie im. Henryka Reymana Wisła Kraków podejmie druż...

06/06/2020

Początek zwycięskiej passy

8. marca o godzinie 15:00 na stadionie im. Henryka Reymana tutejsza Wi...

08/03/2020

Inauguracja rundy rewanżowej

8. lutego pierwszy mecz w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy w sezonie ...

08/02/2020

Grudzień miesiącem nadziei

Grudzień może okazać się przełomowym miesiącem dla podopiecznych trene...

31/12/2019

Zagraliśmy z Kubą po raz 4!

28. grudnia w hali sportowej w Częstochowie odbyła się 4. edycja impre...

30/12/2019

XIII Kuba Cup rozstrzygnięty!

20. grudnia w rodzinnej miejscowości Jakuba Błaszczykowskiego odbył si...

22/12/2019

Świąteczne Granie z Kubą 2019

28. grudnia w hali sportowej Częstochowa odbędzie się 4. edycja imprez...

16/12/2019

Bramka Kuby Błaszczykowskiego

     Na ten dzień długo czekali kibice krakowskiej Wisły, Kuba Błaszcz...

26/11/2019

Wyczekiwany powrót Kuby

9. listopada na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie rozegrano mec...

13/11/2019

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne