Coś się zaczyna!

Gdy pasjonujące EURO 2012 zmierza ku końcowi, my… startujemy! W dniu wielkiego finału polsko-ukraińskiego turnieju inaugurujemy oficjalną stronę internetową Kuby Błaszczykowskiego – bazę najświeższych wieści, zakulisowych ciekawostek i statystyk dotyczących jego piłkarskiej kariery.

Dzisiejszą datę wybraliśmy nieprzypadkowo. Ostatni dzień imprezy, która we wspaniały sposób na kilka tygodni zmieniła nasz kraj, u bardzo wielu osób powoduje uczucie żalu, że coś się kończy. My jednak idziemy pod prąd – dołączamy do silnego nurtu pozytywnej energii i optymizmu, zgodnie z którym sukces EURO 2012 w Polsce staje się początkiem czegoś nowego!

Dla polskich kibiców, początkiem zupełnie innego, wykreowanego przez ostatnie tygodnie, niezwykle radosnego stylu wspierania naszych piłkarzy zarówno w chwilach sukcesu, jak i w nieco trudniejszych momentach. Dla polskich zawodników, początkiem drogi do Mistrzostw Świata w Brazylii, w trakcie której – jak udowodnili w trakcie długich fragmentów spotkań z Grecją, Rosją i Czechami – mogą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Dla Kuby Błaszczykowskiego zaś, początkiem kolejnego etapu piłkarskiej kariery, zbudowanego na bezcennych doświadczeniach, jakie przyniosła mu rola kapitana polskiej drużyny podczas tak ważnego w polskiej historii wydarzenia.

To właśnie u nas jako pierwsi dowiecie się, w jakim klubie Kuba będzie występował w nowym sezonie. U nas poznacie jego opinię na temat nowego selekcjonera polskiej kadry, u nas będziecie mieli okazję niejednokrotnie zaglądać za kulisy kariery jednego z najlepszych polskich piłkarzy. Już teraz, przeglądając zaprezentowane działy naszej strony, znajdziecie materiały z jego życia i kariery, które nigdy dotąd nie były publikowane. 

Oficjalny serwis Kuby Błaszczykowskiego to kontynuacja wielkiej pracy, jaką przez ostatnie trzy lata z prawdziwą pasją wykonywali trzej oddani kibice zawodnika Borussii Dortmund w ramach „fanowskiego” projektu www.Jakub-Blaszczykowski.pl. Dziś łączymy swe siły, by wspólnie pokazać Wam kapitana reprezentacji Polski z takiej strony, z jakiej nie każdy z Was miał go okazję poznać. Zapraszamy!

Pozostałe

Nowe otwarcie

Już 24. sierpnia o godz 18:00 Wisła Kraków rozpocznie walkę o Mistrzos...

24/08/2020

Egzamin dojrzałości

7. czerwca na stadionie im. Henryka Reymana Wisła Kraków podejmie druż...

06/06/2020

Początek zwycięskiej passy

8. marca o godzinie 15:00 na stadionie im. Henryka Reymana tutejsza Wi...

08/03/2020

Inauguracja rundy rewanżowej

8. lutego pierwszy mecz w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy w sezonie ...

08/02/2020

Grudzień miesiącem nadziei

Grudzień może okazać się przełomowym miesiącem dla podopiecznych trene...

31/12/2019

Zagraliśmy z Kubą po raz 4!

28. grudnia w hali sportowej w Częstochowie odbyła się 4. edycja impre...

30/12/2019

XIII Kuba Cup rozstrzygnięty!

20. grudnia w rodzinnej miejscowości Jakuba Błaszczykowskiego odbył si...

22/12/2019

Świąteczne Granie z Kubą 2019

28. grudnia w hali sportowej Częstochowa odbędzie się 4. edycja imprez...

16/12/2019

Bramka Kuby Błaszczykowskiego

     Na ten dzień długo czekali kibice krakowskiej Wisły, Kuba Błaszcz...

26/11/2019

Wyczekiwany powrót Kuby

9. listopada na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie rozegrano mec...

13/11/2019

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne