Błaszczykowski ambasadorem

Andrea Pirlo, Philipp Lahm i… Jakub Błaszczykowski od dziś reprezentują jeden zespół – polski pomocnik dołączył do drużyny DRUTEX-u.

Kapitan reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski został ambasadorem marki DRUTEX, prężnie rozwijającej się firmy działającej na skalę europejską. – To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę współpracować z przedsiębiorstwem tej klasy – zaznacza zawodnik Borussii Dortmund. – Firma wciąż potwierdza swój międzynarodowy poziom i tak jak ja, daje z siebie wszystko, żeby oferować produkty wysokiej jakości. Tak więc, wspólnie podążamy tą samą drogą, bo łączy nas podobne podejście – stwierdził Kuba. Swojego zadowolenia z powodu współpracy nie krył również prezes firmy DRUTEX Leszek Gierszewski. – Cieszę się, że do naszej drużyny dołączył kolejny wysokiej klasy zawodnik. Jakub Błaszczykowski jest synonimem doskonałych umiejętności, profesjonalizmu i prestiżu. To marka sama w sobie. Brakowało nam jeszcze polskiego akcentu w międzynarodowej drużynie – przyznał z dumą właściciel spółki.

Firma istnieje na polskim rynku od 1985 roku. Na dzień dzisiejszy DRUTEX S.A. jest największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium. DRUTEX S.A. jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Obecnie DRUTEX oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji znajdującej się na terenie krajów Unii Europejskiej. Wsparcie ze strony gwiazd światowego futbolu ma służyć wzrostowi rozpoznawalności marki DRUTEX za granicą, a szczególnie w Niemczech i we Włoszech, gdzie firma już dziś dysponuje silną siecią dystrybucji.

Od marca br., drużynę DRUTEX-u reprezentują także dwie inne gwiazdy światowego futbolu – obrońca Bayernu Monachium oraz kapitan reprezentacji Niemiec Philipp Lahm i ikona włoskiej piłki Andrea Pirlo. DRUTEX już od wielu lat jest aktywnym sponsorem i partnerem sportu. Dzięki zaangażowaniu wielkich nazwisk ze świata piłki nożnej, firma kontynuuje swoją strategię wzmacniania obecności na rynkach międzynarodowych.

Poniżej najnowszy spot reklamowy z udziałem gwiazd futbolu:


Pozostałe

Nowe otwarcie

Już 24. sierpnia o godz 18:00 Wisła Kraków rozpocznie walkę o Mistrzos...

24/08/2020

Egzamin dojrzałości

7. czerwca na stadionie im. Henryka Reymana Wisła Kraków podejmie druż...

06/06/2020

Początek zwycięskiej passy

8. marca o godzinie 15:00 na stadionie im. Henryka Reymana tutejsza Wi...

08/03/2020

Inauguracja rundy rewanżowej

8. lutego pierwszy mecz w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy w sezonie ...

08/02/2020

Grudzień miesiącem nadziei

Grudzień może okazać się przełomowym miesiącem dla podopiecznych trene...

31/12/2019

Zagraliśmy z Kubą po raz 4!

28. grudnia w hali sportowej w Częstochowie odbyła się 4. edycja impre...

30/12/2019

XIII Kuba Cup rozstrzygnięty!

20. grudnia w rodzinnej miejscowości Jakuba Błaszczykowskiego odbył si...

22/12/2019

Świąteczne Granie z Kubą 2019

28. grudnia w hali sportowej Częstochowa odbędzie się 4. edycja imprez...

16/12/2019

Bramka Kuby Błaszczykowskiego

     Na ten dzień długo czekali kibice krakowskiej Wisły, Kuba Błaszcz...

26/11/2019

Wyczekiwany powrót Kuby

9. listopada na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie rozegrano mec...

13/11/2019

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne