Czerwiec u Kuby: Wielki dzień

W czerwcu 2010 roku Jakub Błaszczykowski zmienił stan cywilny stając na ślubnym kobiercu z wybranką swojego życia Agatą. To był wielki dzień dla naszego kapitana.

Foto: BVB.de

Niemal dokładnie cztery lata temu w niewielkim kościółku w okolicach Ustronia obecny kapitan reprezentacji Polski zawarł związek małżeński. Wyjątkowy dzień reprezentanta Polski planowany był dużo wcześniej, Kuba z wybranką swojego życia znał się już od czasów gry w czwartej lidze polskiej. Do zaręczyn pomiędzy dwojgiem zakochanych doszło w 2007 roku. Błaszczykowski pytany o miłość swojego życia zawsze zaznacza, że trafił najlepiej jak mógł.  – Wierzę w miłość, a jak długo ona trwa… Widziałem już tak wiele rzeczy i tak wiele par. Wolałbym – tak jak przed meczem – nie mówić o wyniku, tylko robić swoje. Nigdy nie wiesz, co cię w życiu spotka. Ale czuję się szczęśliwy i w tym względzie spełniony – opowiadał w ostatnim wywiadzie dla „Pani” Kuba.

Jakub Błaszczykowski w każdej rozmowie podkreśla, jak wiele zawdzięcza żonie Agacie. – Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć – zaznacza. – Jest ze mną kiedy wszystko jest ok, lecz przede wszystkim wtedy, gdy są i te gorsze momenty – dodaje. W ostatniej rozmowie z Małgorzatą Domagalik reprezentant Polski sporo opowiadał o swoim życiu w małżeństwie. – – Ona wie, że przy moim charakterze i przy tym, że jestem uparty, lepiej się czasami wycofać i po pewnym czasie wrócić do problemu, niż na gorąco starać się go rozwiązać  – powiedział Kuba pytany o relacje pomiędzy nim i Agatą. – To też jest mądrość kobiety, która wie, że niekiedy warto iść na kompromis. Tyle że ja sam nie tak często idę na kompromis jak moja żona. Pomijając względy wizualne, ona jest przede wszystkim bardzo dobrą matką, co dla mnie ma duże znaczenie – dodał nasz kapitan.

Dziś młoda para jest szczęśliwym małżeństwem z czteroletnim stażem, 20 kwietnia 2011 roku tuż przed północą na świat przyszła córeczka Oliwia, natomiast cztery dni temu Państwu Błaszczykowskim doszedł kolejny członek rodziny – druga córeczka Lena. – A nas od dzisiejszego poranka jest już… czworo!!  Lena Błaszczykowska Was pozdrawia! – napisał do swoich fanów na Facebooku szczęśliwy tata.

 

Pozostałe

Nowe otwarcie

Już 24. sierpnia o godz 18:00 Wisła Kraków rozpocznie walkę o Mistrzos...

24/08/2020

Egzamin dojrzałości

7. czerwca na stadionie im. Henryka Reymana Wisła Kraków podejmie druż...

06/06/2020

Początek zwycięskiej passy

8. marca o godzinie 15:00 na stadionie im. Henryka Reymana tutejsza Wi...

08/03/2020

Inauguracja rundy rewanżowej

8. lutego pierwszy mecz w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy w sezonie ...

08/02/2020

Grudzień miesiącem nadziei

Grudzień może okazać się przełomowym miesiącem dla podopiecznych trene...

31/12/2019

Zagraliśmy z Kubą po raz 4!

28. grudnia w hali sportowej w Częstochowie odbyła się 4. edycja impre...

30/12/2019

XIII Kuba Cup rozstrzygnięty!

20. grudnia w rodzinnej miejscowości Jakuba Błaszczykowskiego odbył si...

22/12/2019

Świąteczne Granie z Kubą 2019

28. grudnia w hali sportowej Częstochowa odbędzie się 4. edycja imprez...

16/12/2019

Bramka Kuby Błaszczykowskiego

     Na ten dzień długo czekali kibice krakowskiej Wisły, Kuba Błaszcz...

26/11/2019

Wyczekiwany powrót Kuby

9. listopada na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie rozegrano mec...

13/11/2019

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne