Świąteczne Granie z Kubą 2017!

Tłumy widzów, wspaniali goście specjalni, ale przede wszystkim niesamowita atmosfera- tak było rok temu. Już 29 grudnia po raz kolejny odbędzie się „Świąteczne Granie z Kubą”, turniej organizowany przez Fundację Jakuba Błaszczykowskiego „Ludzki Gest”. Jak będzie tym razem? Zapoznając się z programem imprezy, możemy śmiało stwierdzić, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku.

Hala Sportowa w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4 – to tutaj 29 grudnia o godzinie 17.00 rozpocznie się turniej piłkarski, który otworzy całe wydarzenie. Wezmą w nim udział 4 drużyny złożone z przyjaciół Kuby Błaszczykowskiego i Fundacji „Ludzki Gest ”. Tegoroczni goście to między innymi Jerzy Brzęczek, Łukasz Piszczek, Kamil Wilczek, Marcin Wasilewski czy Dariusz Dudka. Zaproszono również sportowców innych dyscyplin, dziennikarzy i artystów takich jak Paweł Małaszyński, Szymon Majewski, Ireneusz Bieleninik, Łukasz Golec, Joanna Jędrzejczyk czy Andrzej Twarowski.

Odpowiednią oprawę muzyczną wydarzenia zapewnią zespoły polskiej sceny hiphopowej. Już o godzinie 21.30 swój występ rozpocznie Letni Chamski Podryw. Kolejno na scenie pojawią się: Kali, KaeN, Eldo oraz O.S.T.R.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 29 listopada, a całkowity dochód z nich zostanie przekazany na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”.

– Celem naszej fundacji jest kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez wspierania ich rozwoju, pasji i talentów. Organizując takie wydarzenia jak „Świąteczne Granie z Kubą” zdobywamy dodatkowe fundusze, aby te cele jak najlepiej realizować. Możliwość pomocy dzieciom jest dla mojego brata bardzo ważna.  Babcia zawsze uczyła nas, że należy pomagać i bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość.-  tłumaczy organizator imprezy Dawid Błaszczykowski.

Zeszłoroczny sukces wydarzenia, organizowanego przez Kawalera Orderu Uśmiechu, przyciąga uwagę nie tylko widzów. II edycja  może poszczycić się takimi sponsorami i partnerami jak Play, PGNIG, DRUTEX czy RadioZET, którzy postanowili zaangażować się w imprezę Fundacji.

„Świąteczne Granie z Kubą” to propozycja dla całej rodziny. Okres świąteczny to czas, który można spędzić z bliskimi, rozwijając przy tym  zainteresowania, a jednocześnie wspierając podopiecznych Fundacji „ Ludzki Gest”.

Święta, czy nie święta, zawsze staramy się być w ruchu, aby nie zasiedzieć się przy stole. Jest czas na jedzenie, ale jest też na to, aby to całe jedzenie wypocić. Do tego wszystkiego dochodzi charytatywny mecz, który odbędzie się 29 grudnia w Częstochowie. Nie mogę się już doczekać i bardzo serdecznie wszystkich zapraszam – mówi Kuba Błaszczykowski w rozmowie z RadioZet.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do słów reprezentanta Polski i serdecznie zaprosić do odwiedzenia Hali Sportowej w Częstochowie już 29 grudnia 2017 r.  Start o godzinie 17.00!

 

 

Pozostałe

Wolfsburg zostaje w Bundeslidze!

Wynikiem 1:o zakończył się, ostatni rozgrywany w  sezonie 2017/2018 Bu...

23/05/2018

Pierwszy krok zrobiony

VfL Wolfsburg wykonał pierwszy krok w kierunku utrzymania się w Bundes...

18/05/2018

Kuba – Dogrywka 2015-2018

Premiera najnowszej książki o Jakubie Błaszczykowskim zbliża się wielk...

17/05/2018

Trudna końcówka sezonu

Zakończenie sezonu 2017/2018 w niemieckiej Bundeslidze to okazja do ki...

Kadra wzywa

11 maja Adam Nawałka przedstawił listę 35 zawodników, którzy znaleźli ...

Kuba trenuje!

Początek roku 2018 przynosi ze sobą dobre informacje. Już niedługo Kub...

Wyczekiwany powrót!

Kontuzja, z jaką zmagał się Kuba Błaszczykowski w ostatnich miesiącach...

07/03/2018

Zagraliśmy w Częstochowie!

Druga edycja Świątecznego Grania z Kubą zakończona sukcesem. Impreza p...

30/12/2017

Świąteczne Granie z Kubą 2017!

Tłumy widzów, wspaniali goście specjalni, ale przede wszystkim niesamo...

22/12/2017

Kuba Cup 2017

Niezwykły turniej, organizowany pod egidą fundacji „Ludzki Gest” Kuby ...

17/12/2017

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne