Świąteczne Granie z Kubą 2017!

Tłumy widzów, wspaniali goście specjalni, ale przede wszystkim niesamowita atmosfera- tak było rok temu. Już 29 grudnia po raz kolejny odbędzie się „Świąteczne Granie z Kubą”, turniej organizowany przez Fundację Jakuba Błaszczykowskiego „Ludzki Gest”. Jak będzie tym razem? Zapoznając się z programem imprezy, możemy śmiało stwierdzić, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku.

Hala Sportowa w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4 – to tutaj 29 grudnia o godzinie 17.00 rozpocznie się turniej piłkarski, który otworzy całe wydarzenie. Wezmą w nim udział 4 drużyny złożone z przyjaciół Kuby Błaszczykowskiego i Fundacji „Ludzki Gest ”. Tegoroczni goście to między innymi Jerzy Brzęczek, Łukasz Piszczek, Kamil Wilczek, Marcin Wasilewski czy Dariusz Dudka. Zaproszono również sportowców innych dyscyplin, dziennikarzy i artystów takich jak Paweł Małaszyński, Szymon Majewski, Ireneusz Bieleninik, Łukasz Golec, Joanna Jędrzejczyk czy Andrzej Twarowski.

Odpowiednią oprawę muzyczną wydarzenia zapewnią zespoły polskiej sceny hiphopowej. Już o godzinie 21.30 swój występ rozpocznie Letni Chamski Podryw. Kolejno na scenie pojawią się: Kali, KaeN, Eldo oraz O.S.T.R.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 29 listopada, a całkowity dochód z nich zostanie przekazany na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”.

– Celem naszej fundacji jest kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez wspierania ich rozwoju, pasji i talentów. Organizując takie wydarzenia jak „Świąteczne Granie z Kubą” zdobywamy dodatkowe fundusze, aby te cele jak najlepiej realizować. Możliwość pomocy dzieciom jest dla mojego brata bardzo ważna.  Babcia zawsze uczyła nas, że należy pomagać i bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość.-  tłumaczy organizator imprezy Dawid Błaszczykowski.

Zeszłoroczny sukces wydarzenia, organizowanego przez Kawalera Orderu Uśmiechu, przyciąga uwagę nie tylko widzów. II edycja  może poszczycić się takimi sponsorami i partnerami jak Play, PGNIG, DRUTEX czy RadioZET, którzy postanowili zaangażować się w imprezę Fundacji.

„Świąteczne Granie z Kubą” to propozycja dla całej rodziny. Okres świąteczny to czas, który można spędzić z bliskimi, rozwijając przy tym  zainteresowania, a jednocześnie wspierając podopiecznych Fundacji „ Ludzki Gest”.

Święta, czy nie święta, zawsze staramy się być w ruchu, aby nie zasiedzieć się przy stole. Jest czas na jedzenie, ale jest też na to, aby to całe jedzenie wypocić. Do tego wszystkiego dochodzi charytatywny mecz, który odbędzie się 29 grudnia w Częstochowie. Nie mogę się już doczekać i bardzo serdecznie wszystkich zapraszam – mówi Kuba Błaszczykowski w rozmowie z RadioZet.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do słów reprezentanta Polski i serdecznie zaprosić do odwiedzenia Hali Sportowej w Częstochowie już 29 grudnia 2017 r.  Start o godzinie 17.00!

 

 

Pozostałe

Nowe otwarcie

Już 24. sierpnia o godz 18:00 Wisła Kraków rozpocznie walkę o Mistrzos...

24/08/2020

Egzamin dojrzałości

7. czerwca na stadionie im. Henryka Reymana Wisła Kraków podejmie druż...

06/06/2020

Początek zwycięskiej passy

8. marca o godzinie 15:00 na stadionie im. Henryka Reymana tutejsza Wi...

08/03/2020

Inauguracja rundy rewanżowej

8. lutego pierwszy mecz w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy w sezonie ...

08/02/2020

Grudzień miesiącem nadziei

Grudzień może okazać się przełomowym miesiącem dla podopiecznych trene...

31/12/2019

Zagraliśmy z Kubą po raz 4!

28. grudnia w hali sportowej w Częstochowie odbyła się 4. edycja impre...

30/12/2019

XIII Kuba Cup rozstrzygnięty!

20. grudnia w rodzinnej miejscowości Jakuba Błaszczykowskiego odbył si...

22/12/2019

Świąteczne Granie z Kubą 2019

28. grudnia w hali sportowej Częstochowa odbędzie się 4. edycja imprez...

16/12/2019

Bramka Kuby Błaszczykowskiego

     Na ten dzień długo czekali kibice krakowskiej Wisły, Kuba Błaszcz...

26/11/2019

Wyczekiwany powrót Kuby

9. listopada na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie rozegrano mec...

13/11/2019

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne