Świąteczne Granie z Kubą 2017!

Tłumy widzów, wspaniali goście specjalni, ale przede wszystkim niesamowita atmosfera- tak było rok temu. Już 29 grudnia po raz kolejny odbędzie się „Świąteczne Granie z Kubą”, turniej organizowany przez Fundację Jakuba Błaszczykowskiego „Ludzki Gest”. Jak będzie tym razem? Zapoznając się z programem imprezy, możemy śmiało stwierdzić, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku.

Hala Sportowa w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4 – to tutaj 29 grudnia o godzinie 17.00 rozpocznie się turniej piłkarski, który otworzy całe wydarzenie. Wezmą w nim udział 4 drużyny złożone z przyjaciół Kuby Błaszczykowskiego i Fundacji „Ludzki Gest ”. Tegoroczni goście to między innymi Jerzy Brzęczek, Łukasz Piszczek, Kamil Wilczek, Marcin Wasilewski czy Dariusz Dudka. Zaproszono również sportowców innych dyscyplin, dziennikarzy i artystów takich jak Paweł Małaszyński, Szymon Majewski, Ireneusz Bieleninik, Łukasz Golec, Joanna Jędrzejczyk czy Andrzej Twarowski.

Odpowiednią oprawę muzyczną wydarzenia zapewnią zespoły polskiej sceny hiphopowej. Już o godzinie 21.30 swój występ rozpocznie Letni Chamski Podryw. Kolejno na scenie pojawią się: Kali, KaeN, Eldo oraz O.S.T.R.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 29 listopada, a całkowity dochód z nich zostanie przekazany na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”.

– Celem naszej fundacji jest kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez wspierania ich rozwoju, pasji i talentów. Organizując takie wydarzenia jak „Świąteczne Granie z Kubą” zdobywamy dodatkowe fundusze, aby te cele jak najlepiej realizować. Możliwość pomocy dzieciom jest dla mojego brata bardzo ważna.  Babcia zawsze uczyła nas, że należy pomagać i bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość.-  tłumaczy organizator imprezy Dawid Błaszczykowski.

Zeszłoroczny sukces wydarzenia, organizowanego przez Kawalera Orderu Uśmiechu, przyciąga uwagę nie tylko widzów. II edycja  może poszczycić się takimi sponsorami i partnerami jak Play, PGNIG, DRUTEX czy RadioZET, którzy postanowili zaangażować się w imprezę Fundacji.

„Świąteczne Granie z Kubą” to propozycja dla całej rodziny. Okres świąteczny to czas, który można spędzić z bliskimi, rozwijając przy tym  zainteresowania, a jednocześnie wspierając podopiecznych Fundacji „ Ludzki Gest”.

Święta, czy nie święta, zawsze staramy się być w ruchu, aby nie zasiedzieć się przy stole. Jest czas na jedzenie, ale jest też na to, aby to całe jedzenie wypocić. Do tego wszystkiego dochodzi charytatywny mecz, który odbędzie się 29 grudnia w Częstochowie. Nie mogę się już doczekać i bardzo serdecznie wszystkich zapraszam – mówi Kuba Błaszczykowski w rozmowie z RadioZet.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do słów reprezentanta Polski i serdecznie zaprosić do odwiedzenia Hali Sportowej w Częstochowie już 29 grudnia 2017 r.  Start o godzinie 17.00!

 

 

Pozostałe

Skuteczny powrót na polskie boiska

Z pewnością do udanych może zaliczyć występy w Wiśle Kraków Jakub Błas...

31/03/2019

Dobry start eliminacji do Euro

Reprezentacja Polski wygrała mecze z Austrią i Łotwą w ramach kwalifik...

27/03/2019

Kuba znów Wiślakiem!

Historia zatoczyła koło. Jakub Błaszczykowski po pięknej przygodzie w ...

08/02/2019

Świąteczne granie z Kubą – podsumowanie

Wyjątkowa edycja niezwykłego turnieju za Nami!  Hala Sportowa w Często...

01/01/2019

Kuba Cup 2018: podsumowanie

Kolejna, już XII edycja turnieju piłki nożnej halowej dzieci za nami. ...

22/12/2018

Kolejna edycja Kuba Cup

Kuba Cup 2019 przed nami! Młodzi piłkarze już po raz 12 spotkają się, ...

18/12/2018

Kalendarz z autografem Kuby Błaszczykowskiego

Jak dobrać idealny kalendarz na rok 2019? Kierować się poręcznością a ...

Świąteczne granie z Kubą 3

 Piotr Małachowski, Paweł Małaszyński, Piotr Pawlicki, Anita Włodarczy...

Letni Kuba Cup 2018

Niezliczona ilość dziecięcych uśmiechów i dwa dni emocjonujących, piłk...

11/07/2018

Kolejna edycja turnieju dla dzieci

Podczas, gdy mundialowe emocje wciąż nie opadły, Kuba Błaszczykowski n...

06/07/2018

Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne