9. listopada na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie rozegrano mecz w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a MZKS Arką Gdynia.

Spotkanie zakończyło się porażką podopiecznych Macieja Stolarczyka (0:1). Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Maciej Jankowski (72′).

Po raz pierwszy od 7. kolejki PKO Ekstraklasy na boisku zobaczyliśmy Jakuba Błaszczykowskiego. Kapitan „Białej Gwiazdy” został powitany przez zgromadzonych kibiców gromkimi brawami w 68. minucie. Na murawie pojawił się w miejsce Rafała Boguskiego.

Pomimo włożonych wielu starań, piłkarze Wisły Kraków nie zdołali wywalczyć żadnego punktu. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem zaledwie jedenastu oczek.

Kolejna szansa na zdobycie cennych punktów dopiero 24. listopada, po trwającej przerwie na Reprezentacje. Wówczas piłkarze z Krakowa rozegrają wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław.

Wisła Kraków – Arka Gdynia: 0:1 (0:0)