Borussia bez Kuby w meczu z Frankfurtem!
Dziś o godzinie 17:30 na Signal Iduna Park, zespół Kuby zmierzy się z rywalem z Frankfurtu. Borussia Dor…
Dziś o godzinie 17:30 na Signal Iduna Park, zespół Kuby zmierzy się z rywalem z Frankfurtu. Borussia Dortmund tydzień temu przerwała serię 12 spotkań bez porażki, przegrywając na wyjeździe ze Stuttgartem aż 4-1.
W 21 kolejce 1. Bundesligi nie zobaczymy naszego rodaka Jakuba Błaszczykowskiego, który w poprzednim meczu ze względu na uraz pachwiny opuścił boisko już w 22 minucie. W tym tygodniu Kuba nie zasiądzie nawet na ławce rezerwowych.
BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT
Niedziela, 7. luty 2010, godzina 17.30 (Signal Iduna Park)
Borussia Dortmund: Ziegler – Owomoyela, Subotic, Hummels, Schmelzer – Bender (Santana), Sahin – Valdez, Zidan, Großkreutz – Barrios
Rezerwa: Höttecke – Dede, Hünemeier, Santana, Hajnal, Götze, Ginczek, Stiepermann
Niepewni: Bender, Barrios, Santana
Nie zagrają: Weidenfeller, Kuba, Kehl, Tinga, Feulner, Rangelov, Öztekin
Eintracht Frankfurt: Nikolov – Franz, Russ, Chris, Spycher – Teber – Ochs, Meier, Liberopoulos, Köhler – Altintop.
Rezerwa: Fährmann – Jung, Heller, Tsoumou, Caio, Toski, Titsch-Rivero
Niepewni: Chris, Teber.
Nie zagrają: Petkovic, Vasoski, Bajramovic, Korkmaz, Clark, Fenin, Amanatidis, Schwegler, Tosun, Alvarez










