Świąteczne Granie z Kubą

Turniej organizowany pod egidą Fundacji Ludzki Gest, której głównym celem jest pomaganie dzieciom i młodym ludziom, którzy potrzebują pomocy. Dotychczasowe 3 edycje zakończyły się ogromnym sukcesem, dzięki wspaniałym kibicom, niezwykłym gościom i niespotykanej atmosferze.

Sportowe emocje zawdzięczamy pomysłodawcy całego wydarzenia Jakubowi Błaszczykowskiemu. Skąd w nim tak ogromna chęć pomocy charytatywnej? Jak mówi jego brat Dawid Błaszczykowski (członek zarządu Fundacji) :

„Powody, dla których Kuba angażuje się społecznie są bardzo proste: Kuba charytatywnie niczego nie robi po to, żeby ludzie o tym wiedzieli i żeby mówili, jaki jest dobry. Kiedy był młody, to zawsze powtarzał: „Jak będę miał pieniądze, to będę pomagał.”

Niezwykła dobroć i zaangażowanie, która dała początek wyjątkowej inicjatywie trwającej nieprzerwanie od trzech lat! Kuba, wraz z przyjaciółmi takimi jak Łukasz Piszczek, Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk czy O.S.T.R , każdego roku sprawiają, że dziecięce marzenia- spełniają się!

Atmosfera, jaką można odczuć na turnieju jest niezwykła! Silnie uzależnia, ponieważ jeśli raz usiądziesz na trybunach Hali w Częstochowie, będziesz robił to już zawsze !

 

Wywiady z Kubą

„Wiedziałem, że chcę wrócić. „

Powrót do korzeni po 14 latach. Jakub Błaszczykowski ponownie zawodnikiem Wisły Kraków. Zapis z konferencji prasowej. – Cieszę się, że po 14 latach od pierwszego dnia Jakuba w Wiśle mamy początek...

Czytaj
Projekt i wykonanie Kreowanie wizerunku sportowców Aplikacje mobilne